צילומי ילדים ותינוקות

צילומי ילדים – צילומי פורטרט של ילדים

בתקופה שבה רבים מתעדים את ילדיהם באמצעות הטלפון הנייד, שאמנם זמין מאד, אך אינו בהכרח מציע איכות גבוהה של תמונה, אין תחליף לצילומי ילדים איכותיים ומקצועיים, המוצעים על ידי צלמים המתמחים בכך.

צילומי ילדים, מטרתם לתעד רגעים אותנטיים בחייו של הילד. הצילומים נעשים בשיתוף פעולה עם ההורים ומותאמים באופן אישי לכל משפחה וכמובן גם לאופיו ואישיותו של הילד המצולם. צילומים אלה מתקיימים בסביבה נעימה ונוחה עם ההורים, שמלווים את הילד לאורך כל תהליך הצילום. הילדים נהנים מחוויה נפלאה של צילום, וההורים והמשפחה כולה נהנים מתמונות מקסימות של ילדיהם.

הבחירה במיקום הצילום היא בהתאם לאופיו של הילד או בהתאם לסגנון המועדף, אך השיקול העיקרי בבחירתו היא בחירת מקום נוח שיספק לילדים תחושה נעימה כדי לתת להם להרגיש טבעיים מול המצלמה.

צילומי ילדים ניתן לערוך בסטודיו או בכל מקום אחר, בין אם בפארק, בטבע או אפילו בבית, בסביבתם הטבעית של הילדים, ובכל לוקיישן שנבחר, הצילומים יהיו טבעיים ויתקיימו באופן ספונטני ומבלי ליצור העמדות מאולצות.

על מנת להבין צילום טבעי מהו – אתם מוזמנים לקרוא הסבר בקישורים הנ"ל: צילום טבעי וגם צילום תנוקות בבית

 למי זה מתאים?

צילומי ילדים מתאימים לכל משפחה המעוניינת לתעד את ילדיהם באופן לא סטדרטי ושונה מהתיעוד היומיומי. במקום להסתפק בעשרות, או אלפי התמונות השמורות בסמארטפון, ובדרך כלל גם נשארות שם או נמחקות לאחר תקופה, את התמונות המקצועיות מקבלים לאחר סינון מוקפד ועריכה כאשר ניתן להדפיס את התמונות הנבחרות באלבום או כתמונות על הקיר בבית.
יש כאלו שמתמקדים כבר בשלב צילומי ברית כבר בשלב טקס הברית עצמו.כהשלמה לצילומי ההריון.

את צילומי הילדים אפשר להזמין לקראת החגים, כמתנה לסבא או לסבתא, או לכבוד יום ההולדת של אחד מבני המשפחה. זוהי הזדמנות נפלאה להתחדש בתמונות ילדים עדכניות כמזכרת לשנים הבאות.

מזמינה אתכם להתרשם מתמונות נוספות בגלריות:

צרו קשר