צילומי הריון בבית

הריון הוא תקופה משמעותית ומרגשת עבור כל אישה ועבור הקרובים אליה.
בשנים האחרונות טרנד צילומי הריון הפך פופולרי במיוחד, מתוך כוונה לתעד את התקופה הכל כך מיוחדת ומרגשת הזו. אולם לא אחת, אני נתקלת בנשים רבות, שלא מרגישות בנוח להצטלם בלוקיישנים שונים בחוץ או בסטודיו ומעדיפות לשמור על הצילומים כאירוע פרטי ואינטימי שלהן ושל הקרובים אליהן ביותר. הצילומים המתקיימים בבית שונים באופיים ובמהותם מכל סוג אחר של צילומי הריון, זוהי חוויה פרטית וייחודית, ובעיקר בעלת אופי אישי יותר.

צילומי הריון מקצועיים-אמנותיים בבית הם חוויה שונה ומאפשרים לתעד אותך, את משפחתך, את חיית המחמד האהובה ואת ביתך באופן טבעי ואותנטי, ללא בימוי מוגזם ואביזרים מיותרים, דרך צילום שלכם בפעילות טבעית בחללי הבית ובתאורה טבעית בלבד.

 

למי מתאימים צילומי הריון בבית ?

  • נשים המעוניינות לשמור על פרטיות ואינטימיות של הצילומים.
  • נשים המחפשות צילומים בעלי אופי מיוחד, שיהיו שונים מצילומי הריון בסטודיו או בחוץ.
  • נשים המרגישות הכי בנוח בסביבתן הפרטית והטבעית ויש להן קשר מיוחד לביתן.
  • בנוסף ויותר מכל, צילומים אלו מתאימים לנשים הנמצאות בשמירת הריון בבית ואשר אינן רוצות לוותר על חוויית הצילומים ותיעוד ההיריון.
 

מה ייחודי בצילומי הריון בבית?

צילומי הריון בבית זו חוויה שונה לחלוטין מצילומי סטודיו או צילומי חוץ:

  • בשונה מתמונות, המצולמות באופן חובבני ועצמאי, צילומי הריון מקצועיים בבית נעשים בעזרת ציוד מקצועי והנם בעלי ערך מוסף אמנותי גבוה.
  • בסוג כזה של צילומים קל יותר לפתח אינטימיות ולהשתחרר מול המצלמה.
  • אין ספק שעבורך צילומים כאלה הם נוחים במיוחד, שכן אני מגיעה אליך. את לא צריכה לארוז, לצאת, לנסוע, לחפש חנייה ועוד, אני מגיעה עד אלייך עם כל הציוד הדרוש לצילומים.
  • צילומים בבית תמיד יהיו מקוריים ויחודיים יותר מצילומי חוץ או סטודיו, שכן הם מתקיימים במרחב הפרטי שלך שלא דומה לשם מקום אחר נוסף
  • זו עשויה להיות מזכרת נפלאה לא רק של תקופה אלא גם של מקום – של חלל הבית, המלא בכל הזכרונות, המקום שבו הכל התחיל…

צילומי הריון מאופיינים בעיקר בכך, שהם אמורים להיות טבעיים ולשקף את התקופה המדהימה שאת חווה- ומה יותר טבעי מהסביבה הביתית שלך?
צילומי הריון בבית מעניקים למצולמת ההריונית, וכן לבן/בת הזוג ולילדים, את האפשרות להתנהל בטבעיות מול המצלמה, דבר המאפשר לצלמת לתפוס את הרגעים היומיומיים מזווית אחרת. הצילומים שמתקבלים משקפים  את חוויות ההיריון, תוך שמירה על החיבור אל חיי היומיום ותיעוד הקשר עם בני המשפחה השונים.
המטרה היא לתעד את הרגעים השגרתיים, לכאורה, ולהפוך אותם לרגעים קסומים שיישארו כמזכרת לנצח.

גם בצילומי הריון בבית, כמו בכל סשן צילומים אחר, אני מביאה עמי פרטי לבוש ואביזרים נלווים להעשרת הצילומים. יחד נקפיד על בחירת פריטים המתאימים ומחמיאים לך, תוך התאמתם לאופייך, לאישיותך, למבנה גופך ולטעמך האישי.

צילומי הריון בבית

צילומי הריון זוגיים

צילום הריון עם בן זוג

ציולם הריון / צילום הריון בבית

צילום הריון בבית

צילומי הריון בבית

היכן ניתן עוד לערון את צילומי ההריון: